Telefon
całodobowy
32 345 15 70
lub
882 027 539

Aktualności

Oferta pracy - Kasjer w Dziale Finansowo - Księgowym

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Kasjer w Dziale Finansowo - Księgowym

Zakres obowiązków:

- prowadzenie kasy spółki

- kontrola należności i wyjaśnianie niezgodności z klientami

- rozliczanie delegacji i zaliczek

- dekretowanie i wprowadzanie do systemu dokumentów księgowych z wyznaczonego zakresu

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość zagadnień pełnej księgowości

- znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości

- sumienność, systematyczność i dobra organizacja pracy

- wykształcenie średnie

- dodatkowo znajomość księgowości, m.in. w uzgadniania kont oraz ustalania i odsyłania potwierdzeń sald do kontrahentów na koniec roku bilansowego w zakresie uzgadnianych kont

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

- umowę o pracę na pełen etat w systemie jednozmianowym

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

- CV, list motywacyjny

- kopia dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i wykształcenie

Oferty prosimy przesłać do dnia 16 grudnia 2018r. Oferty można składać także osobiście w Dziale Spraw Pracowniczych, pok. 109 lub mailowo: sekretariat@mpgk.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z dnia 2016r., poz. 922)" Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.