Telefon
całodobowy
32 345 15 70
lub
882 027 539

Aktualności

Oferta Pracy

Ogłaszamy rekrutację na wolne stanowisko "KIEROWNIK BUDOWY"

Opis stanowiska:

- Planowanie i organizacja placu budowy,

- Stała weryfikacja postępu prac wykonawczych i ich zgodności z harmonogramem, kontrola jakości wykonanych robót,

- Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót,

- Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami,

- Zamówienia materiałowe,

- Kontraktowanie podwykonawców,

- Dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymmi przepisami prawa budowlanego.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Bardzo dobra znajomość przepisów BHP,

- Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi i drogowymi  bez ograniczeń,

- Umiejętność pracy w grupie, a jednocześnie samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,

- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Dobre warunki i narzędzia pracy,

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy przesyłać na poniższe dane w wersji elektronicznej lub papierowej:
Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Łagiewnicka 76, 41-608 Świętochłowice z dopiskiem "Kierownik budowy".
sekretariat@mpgk.eu w temacie "Kierownik budowy" lub osobiście w siedzibie spółki.